sosyal medyada sesiniz olalım

 

medya GaGa daha daha ne yapar?

iletişim stratejisi oluşturma

tüm iletişim araçlarınızı doğru ve uyumlu kullanıyor musunuz? iletişim araçlarınızı gözden geçirelim, listeye yeni araçlar ekleyelim, işe yaramayanları çıkaralım, size bir iletişim stratejisi oluşturalım. markanızı, kimliğinizi dijital medya için en doğru şekilde konumlandıralım. sizi hedef kitlenizle tanıştıralım.

sosyal medya yönetimi

şimdi sosyalleşme zamanı. sizin için doğru sosyal medya araçlarını bulalım, içerik tasarım ve yönetimini biz yapalım. dijital yolculuğunuzu planlayalım, biçimlendirelim, yönlendirelim. dijital dünyadaki itibarınızı sizin için oluşturduğumuz dijital medya stratejisiyle canlı tutalım.

topluluk tasarımı & yönetimi

hedef kitlenizle sizi tanıştıralım mı? dahası, hedef kitlenizle arkadaş olmak ister misiniz? farklı sosyal medya kanallarında, internetin karmaşık dünyasında sizin için en doğru kitleye ulaşalım, tanışalım, sosyal medya hesaplarınızda bir araya getirelim.

kampanya tasarımı & yönetimi

etkinlikleriniz, festival, konferans gibi organizasyonlarınız, kısa süreli projelerinize yönelik sosyal medya yönetimi, dijital reklam, basın ilişkilerinizi tek bir ses ile daha geniş kitlelere ulaştıralım. kitlesel fonlama kampanyalarıyla projelerinize fon bulmanıza yardımcı olalım.

basınla ilişkiler

basılı ve online, hedef kitlenizin takip ettiği medya kanallarına ulaşmanıza yardımcı olalım. size özel basın listeleri oluşturalım. basın bülteni ve duyurularınızı hazırlayalım, gönderelim, takibini yapalım. size özel röportajlar, özel haberler yapalım.

dijital reklam tasarımı & yönetimi

işiniz, çalışmanız, markanız arama motorlarında en yukarılarda yer alsın, sosyal medya paylaşımlarınız doğru kişiler tarafından görülsün ister misiniz? size özel Google AdWords, Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube reklamları tasarlayalım, yönetelim, görünürlüğünüzü yükseltelim.

iletişim eğitimleri & danışmanlık

dijital medya nedir? size ve kurumunuza ne fayda sağlar? nasıl doğru kullanılır? nasıl doğru kullanılmaz? nasıl etkin ve doğru içerik yaratılır? kurumlara ve çalışanlara özel iletişim eğitimlerimizden yararlanın, yeni medyayı etkin ve doğru kullanın. iletişim stratejisi oluşturma, dijital medyanın gelişimi, yeni medya araçları, kurumlar için sosyal medya eğitim programlarımızla yeni dünyanın gerisinde kalmayın.
,,

sosyal medya yolculuğunuzu planlar, biçimlendirir, yönlendiririz.

,,

dijital medyada sesiniz olalım.

,,

dijital karmaşanın ortasında markanız öne çıkıyor mu?